• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

First lady Santokhi gekozen tot voorzitter SCLAN

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
11 December 2023 10:14
in Suriname
First lady Santokhi gekozen tot voorzitter SCLAN

First lady Mellisa Santokhi-Seenacherry van Suriname is bij enkele kandidaatstelling gekozen tot de nieuwe chair (voorzitter) van de Spouses of CARICOM Leaders Action Network (SCLAN).

Hiernaast is ook bij enkele kandidaatstelling first lady Ann Marie Davis van de Bahamas gekozen tot vice chair (vicevoorzitter).

Voor de afgelopen twee jaren heeft de first lady van Belize, Rossana Briceño, gediend als de chair en first lady Santokhi als de vice chair.

Tijdens de onlineverkiezing is onderling besproken waar de SCLAN voor staat en de projecten die ook het komende jaar voortgang moeten vinden. Na de verkiezing van de nieuwe chair en vice chair feliciteerde first lady Briceño de nieuwbakken leiding.

Zij bedankte het hele team voor de ondersteuning de afgelopen twee jaren en heeft er het volste vertrouwen in dat dit nieuw duo de SCLAN naar grotere hoogtes zal brengen. Waar nodig zal zij de nieuwe leiding blijven ondersteunen in het goede werk dat verricht wordt.

Voor de nieuwbakken chair Santokhi-Seenacherry is het een genoegen deze organisatie te mogen leiden voor de komende twee jaren. Zij bedankte first lady Briceño voor haar begeleiding en ondersteuning de afgelopen periode en kijkt uit naar een goede samenwerking met de nieuwe vice chair en de rest van het team.

“Er is genoeg te doen. Ik kijk uit naar de vele goede projecten die wij samen zullen uitvoeren. Maar daarnaast moeten wij ook meer leden interesseren om zich bij de SCLAN aan te sluiten”, zei de presidentsvrouw in haar slotwoord.

First lady Santokhi en first lady Ann Marie Davis zullen in januari aanvangen met hun werkzaamheden als de nieuwe chair en vice chair.

ShareTweetSend

Meer berichten

dna vergaderzaal
Suriname

Overleg met Unesco over nieuw parlementsgebouw op komst

arrest gearresteerd politie handboeien cel
Suriname

Neefje verspreidt pornografische beelden nicht uit boosheid

onderwijs binnenland leerlingen school kinderen
Suriname

Nog geen betalingen aan onderwijsvervoerders, oplossing in de maak

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws