• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Poging diefstal middels braak te O.S. Apoera

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
28 november 2023 12:30
in Suriname
dief

Op maandag 27 november ontving de politie van het bureau Apoera in Suriname een melding van een poging tot diefstal middels braak op de O.S. Apoera.

Naar aanleiding van deze melding begaf de politie zich onmiddellijk naar de school om een onderzoek uit te voeren.

Bij aankomst constateerden de wetsdienaren dat onbekenden 9 shutterglazen van het raam van de bibliotheek hadden weggenomen.

Gelukkig slaagden de daders er niet in het lokaal te betreden, aangezien het raam voorzien was van dievenijzer. Dit beveiligingssysteem heeft effectief voorkomen dat de inbrekers toegang kregen tot de bibliotheek. Opmerkelijk is dat vorige maand ook al een poging tot inbraak op de school heeft plaatsgevonden.

Tot op heden zijn er geen verdachten aangehouden in verband met deze zaak. Het politieonderzoek is nog gaande, en de autoriteiten zetten zich in om de daders op te sporen en verantwoordelijk te stellen voor hun criminele activiteiten.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

cassaveplant
Suriname

Zorgen om voedselzekerheid door mogelijke cassaveziekte in Oost-Suriname

brand explosie
Suriname

Milieuactivisten: Illegale dieselproductie had tijdig gestopt moeten worden

schiphol vliegtuig boeing
Lifestyle

Waarom gaan vluchten naar Paramaribo vaak wel door bij slecht weer?

powisie
Nederland

Toeristen verbijsterd dat Surinaamse overheid klein stuk weg niet herstelt

kerk predikant priester dominee
Lifestyle

Geor Hering waarschuwt voor misleidende adviezen van kerkelijke leiders in Suriname

man senior bejaard oud
Nederland

Nederlandse analist beschuldigt van ouderen- shaming in Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws