• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Felle moeder bezoekt vriend die haar dochter bedreigt met dikke stalen ketting

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
25 november 2023 04:00
in Suriname
Ketting

De moeder van een 25-jarige vrouw uit Paramaribo  die recentelijk werd bedreigd door haar vriend, heeft besloten om zelf actie te ondernemen.

De dochter, die een LAT- relatie heeft met een 51-jarige man, vertelde haar moeder dat haar vriend haar in de auto had bedreigd met mishandeling als hij ontdekte dat ze met andere mannen via Whatsapp communiceerde.

De moeder, woedend over de bedreigingen aan het adres van haar enige kind, bezocht de veel oudere vriend thuis met een opvallend wapen: een dikke stalen ketting. Het incident vond woensdagavond kort voor middernacht plaats in de Surinaamse hoofdstad.

GFC Nieuws heeft vernomen dat de moeder de vriend heeft geconfronteerd en hem gewaarschuwd. Ze hield de ketting in haar handen en beloofde hem een afranseling met het stalen wapen als hij ooit het lef zou hebben om haar dochter kwaad te doen.

De boze moeder maakte duidelijk dat ze vastberaden was om de veiligheid van haar dochter te waarborgen en het niet zal accepteren indien haar kind kwaad wordt aangedaan.

Naar verluidt is de moeder van vrouw, de oma van de 25- jarige, langdurig slachtoffer geweest van huiselijk geweld.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

korps politie suriname kps viribux audax agent
Suriname

Politie onderschept bijna 28 kilo cocaïne bij controlepost Stolkertsijver

surinaams paspoort
Lifestyle

Surinamers kunnen visumvrij reizen naar een van de rijkste landen ter wereld

gat powisstraat
Suriname

Tijdelijke reparatie Powisiestraat houdt geen stand na regenval

NV havenbeheer
Suriname

Suriname blijft volgens Nederlandse analist gevangen in groeiende importverslaving

beschuit met muisjes
Lifestyle

Discussie over muisjes bij geboorte baby’s in Suriname en Nederland

kpa
Suriname

Calamiteitenteam KPA versterkt met 47 nieuwe gecertificeerde leden

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws