• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Stichting Lokeo en OW tekenen MoU

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
14 november 2023 13:20
in Suriname
Lokeo-OW-4-480x320

Het ministerie van Openbare Werken (OW) van Suriname en Stichting Landbouw Ontwikkeling Klaaskreek en Omgeving (Lokeo) hebben een Memorandum of Understanding getekend met als doel het Klaaskreek gebied tot ontwikkeling te brengen.

Onder de aanwezigen bevonden zich onder andere hoofdkapitein Michel Walden, Sandino Ratling, voorzitter van stichting Lokeo en minister Riad Nurmohamed van OW. Zij bezegelden de samenwerking door hun handtekening te plaatsen onder het samenwerkingscontract.

Bij dit project zijn ook internationale organisaties en donoren betrokken waaronder het Nederlands bedrijf Humain BV. CEO van het bedrijf Hugo Esseboom, geeft aan dat Humain BV. startende ondernemingen en bestaande bedrijven ondersteunt met onder meer consultancy diensten.

In dit kader wordt ook Lokeo ondersteund door dit bedrijf, middels het voorbereiden van schetsontwerpen en plannen ter ontwikkeling van Klaaskreek en omgeving.

Voorzitter Ratling geeft aan dat de komende periode zal worden gewerkt aan het verder professionaliseren en structureren van Lokeo en de werkarmen die nodig zijn om dit project uit te kunnen voeren en beheren.

Hierbij vraagt hij de ondersteuning van het bevoegde gezag en de plaatselijke bewoners om de ontwikkeling van West-Klaaskreek te ondersteunen om zo het gewenste resultaat te kunnen bereiken.

De samenwerking met het ministerie van OW is erop gericht om erop toe te zien dat het vuil regelmatig wordt opgehaald, de wegen en gebouwen worden onderhouden alsook de integrale waterbeheersing.

Floyd Ost, afdelingshoofd van OW in Brokopondo is de aangewezen persoon om ervoor te zorg dat de overeengekomen punten in de MoU worden nageleefd.

Mis dit niet:

Twintig militairen ronden opleiding tot groepscommandant succesvol af

Gezondheidsautoriteiten waarschuwen voor verkoop van roti’s en salades buiten koeling

Alle partijen geven aan ervan overtuigd te zijn dat Klaaskreek na het ondertekenen van het samenwerkingscontract sneller tot ontwikkeling zal komen.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Twintig militairen hebben bij het Instituut voor Defensie Opleidingen de Cursus tot Groepscommandant 2026 afgerond.
Suriname

Twintig militairen ronden opleiding tot groepscommandant succesvol af

Warme weersomstandigheden vergroten risico op bederf
Gezondheid

Gezondheidsautoriteiten waarschuwen voor verkoop van roti’s en salades buiten koeling

Farley Pinas
Suriname

Militair Farley Pinas bevorderd tot sergeant na redden vrouw tijdens mesaanval

Districtscommissaris maakt afspraken met organisatoren en locatieverhuurders.
Suriname

Overleg moet overlast rond evenementen in Paramaribo Zuid beperken

Identiteit overleden man na vondst aan verlengde Eurekaweg nog onbekend
Suriname

Politie zoekt identiteit van onbekende man aangetroffen in goot

Maskers, handschoenen en kabelknipper aangetroffen bij aanhouding verdachten
Suriname

‘Bakafisie’ aangehouden voor dodelijke steekpartij aan Kleine Combéweg

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws