• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Verdachte opgepakt na ernstige mishandeling ex-vriendin

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
14 november 2023 09:19
in Suriname
Recherche onderzoekt mogelijke fraude met leverantiebonnen en gelden.

De politie van het bureau Latour, Suriname, heeft op zaterdag 11 november de verdachte R.P. (28) opgespoord en aangehouden.

R.P. wordt ervan verdacht zijn ex-vriendin P.M. (20) op woensdag 8 november op een adres in het ressort Latour zwaar te hebben mishandeld.

Bij aankomst van de politie bleek dat het slachtoffer P.M., samen met haar zus P.R. en hun minderjarige kinderen, thuis was toen de verdachte R.P. het woonadres bezocht.

Uit vrees voor de verdachte sloot de zus de deur, waarna R.P. agressief werd en de deur op een gegeven moment intrapte. Hij drong de woning binnen en deelde vuistslagen uit aan beide zussen, waarbij hij zijn ex-vriendin op haar hele lichaam sloeg.

Het slachtoffer wist te ontsnappen, maar werd achtervolgd door de verdachte. Op een gegeven moment stopte de jongedame en maakte duidelijk dat ze geen relatie meer met hem wilde, wat bij hem niet goed viel.

Hij haalde een vuurwapen tevoorschijn uit zijn tas. Toen de vrouw dat zag, rende ze naar de buren en sprong over de schutting om zich te verbergen.

Nadat de verdachte de plek had verlaten, keerde zij terug naar haar woning en schakelde de politie in.

De verdachte R.P. werd na zijn aanhouding op 11 november ter voorgeleiding overgebracht naar het politiebureau.

Mis dit niet:

Nieuw plantagemuseum in Para geopend om slavernijverleden en lokale geschiedenis te bewaren

Milieuactivisten slaan alarm over ontbossing aan de Albergaweg te Tibiti

Na afstemming met het Openbaar Ministerie is de verdachte door de politie in voorlopige hechtenis genomen.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Het museum bewaart verhalen over voorouders en plantages en moet ook het culturele toerisme in het district stimuleren.
Suriname

Nieuw plantagemuseum in Para geopend om slavernijverleden en lokale geschiedenis te bewaren

ProBios drone: Mennonietenkamp te Tibiti.
Suriname

Milieuactivisten slaan alarm over ontbossing aan de Albergaweg te Tibiti

DC Rajiv Ramsahai verwacht dat nieuwe havenprojecten en investeringen in toerisme de economie van Commewijne verder zullen stimuleren. Foto: CDS
Suriname

Twee nieuwe havens moeten honderden banen opleveren in Commewijne

Kortgedingvonnis bepaalt overdracht bestuurstaken bij TAS
Suriname

TAS: rechter bevestigt einde benoemingstermijn directeur, dienstverlening wordt hervat

Geld en visum als belangrijkste reden waarom Surinaamse familie Nederland minder vaak bezoeken. Foto: Schiphol Airport
Lifestyle

Met bijna verlopen Nederlands paspoort naar Suriname vliegen kan al op Schiphol misgaan

LVV waarschuwt voor illegale invoer van vlees, zuivel en andere dierlijke producten
Suriname

LVV neemt verboden dierlijke producten op grensposten in beslag

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws