• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Mishandeling tijdens evenement in Suriname

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
26 oktober 2023 15:07
in Nieuws, Suriname
aangehouden gevangenis handboeien arrestatie politie man

Illustratiefoto.

In de vroege ochtend van zondag 22 oktober heeft zich een gewelddadig incident voorgedaan tijdens een evenement in het A.K. stadion in Suriname.

Het slachtoffer, een 18-jarige vrouw met de initialen K.C., heeft aangifte gedaan bij de politie van Bureau Centrum, nadat zij het slachtoffer werd van mishandeling door een andere 18-jarige vrouw, B.C.

Het voorval vond plaats op het genoemde evenement, waar zowel het slachtoffer K.C. als de dader B.C. aanwezig waren. Tijdens het dansen op het evenement kwamen de twee vrouwen onbedoeld met elkaar in aanraking, wat leidde tot een woordenwisseling tussen hen. De situatie escaleerde echter snel.

Op een onbewaakt moment greep de dader B.C. naar twee lege alcoholflessen, sloeg deze tegen elkaar, en gebruikte de kapotte flessen om het slachtoffer ernstige verwondingen toe te brengen aan haar rechterarm en linkerbeen.

Het slachtoffer werd na het incident zelfstandig naar de afdeling Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo (AZP) vervoerd om medische zorg te ontvangen.

De politie heeft snel ingegrepen en de verdachte, B.C., gearresteerd. Na overleg met een lid van het Openbaar Ministerie werd besloten om B.C. in verzekering te stellen.

Mis dit niet:

Zomer lijkt voorbij in Nederland, Surinamer: ‘Ik ga alvast een reis naar de zon boeken’

Man rijdt volgens echtgenote met hoge snelheid op haar af

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

den haag nederland scheveningen strand
Lifestyle

Zomer lijkt voorbij in Nederland, Surinamer: ‘Ik ga alvast een reis naar de zon boeken’

Man in verzekering gesteld na vermeend geweld tegen echtgenote
Suriname

Man rijdt volgens echtgenote met hoge snelheid op haar af

Burgers vragen DNA kritisch te kijken naar salarisverhoging
Suriname

Petitionarissen uiten zorgen over salarisverhoging en koopkracht

DNA creëert wettelijke ruimte voor topsporters van Surinaamse afkomst
Sport

Suriname haalt juridische drempel weg voor sporters uit de diaspora

Leerlingen van O.S. Latour 1 ontvangen schoolpakketten tijdens de officiële start van het landelijke project van Jeugdontwikkeling en Sport. Foto: CDS
Suriname

Regering deelt landelijk 25.000 schooltassen uit aan kinderen uit kwetsbare gezinnen

Politie suriname paramaribo
Suriname

Surinaamse politie registreert 124 inbraken en 48 berovingen in vier weken

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws