• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Tragisch overlijden van 17-jarige student na bespuiting met malathion in Suriname

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
25 October 2023 06:24
in Nieuws, Suriname
KAARS

In Suriname heeft zich een tragisch incident voorgedaan op het terrein van de Caprino Alendy Muloschool, waarbij de 17-jarige avondschoolstudent Shalini Tawajoera is overleden.

Het noodlottige voorval vond plaats nadat het Bureau voor Openbare Gezondheidszorg (BOG) maandag besloot om Malathion te bespuiten in de nabije omgeving. Dit droevige nieuws is gemeld door De Snelle Pen.

Deze hartverscheurende gebeurtenis voltrok zich op de avondschool Mulo-Latour 1, gevestigd op het terrein van de Caprino Alendy Muloschool in Suriname.

Volgens berichten begon Shalini symptomen te vertonen, zoals braken en stijfheid, na de bespuiting met Malathion. Ze werd onmiddellijk naar de RGD-poli gebracht, die zich op loopafstand bevond, en werd vervolgens per eigen gelegenheid overgebracht naar de Spoedeisende Hulp (SEH). Helaas is ze dinsdag overleden aan de gevolgen van het incident.

Niet alleen Shalini werd getroffen door deze tragische gebeurtenis; een aantal andere studenten raakte eveneens onwel als gevolg van de bespuiting.

De schoolleiding handelde snel en informeerde de politie van het station Latour zodra ze op de hoogte werden gesteld van de onwelwordingen onder de studenten. Helaas heeft deze snelle reactie niet kunnen voorkomen dat Shalini het slachtoffer werd van dit incident.

Omstanders in de omgeving hebben geklaagd over de sterke geur van malathion die vrijkwam tijdens de bespuiting, wat waarschijnlijk heeft bijgedragen aan de ongemakken bij de studenten.

De directeur van de school heeft in een interview aangegeven dat ze meerdere klachten van leerlingen heeft ontvangen over braken en misselijkheid in de nasleep van de bespuiting.

In opdracht van het ministerie van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur heeft de schoolleiding besloten om de deuren voorlopig gesloten te houden.

ShareTweetSend

Meer berichten

mishandeling man agressie geweld
Lifestyle

Schaamte houdt mannen in Suriname en Nederland stil over huiselijk geweld

[Aggregator] Downloaded image for imported item #413721
Suriname

Nieuwe kansen voor Surinaamse olie- en gassector belicht in masterclass

pres simons 2025 09 24 at 16 22 54 1 1024x865
Suriname

Milieuorganisaties beloven USD 20 miljoen steun voor behoud Surinames natuur

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws