• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Gezicht opengesneden bij vechtpartij tussen oude huisgenoten

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
23 oktober 2023 10:57
in Nieuws, Suriname
gevang arrestatie crime politie gevangenis cel

GFC NIEUWSREDACTIE – Op zondag 22 oktober, omstreeks 04.30 uur ’s ochtends, heeft een gruwelijke vechtpartij plaatsgevonden in een nachtclub in het uitgaanscentrum van Paramaribo, Suriname.

De gewelddadige confrontatie, die begon als een slepende ruzie, resulteerde in ernstig letsel voor een van de betrokkenen. Het slachtoffer en de dader bleken oude huisgenoten te zijn, wat de gebeurtenissen des te schokkender maakt.

De politie van bureau Centrum in Suriname ontving een melding van de vechtpartij en startte onmiddellijk een onderzoek naar het incident.

Uit dit onderzoek is gebleken dat het slachtoffer, een 21-jarige vrouw genaamd N.Z., en de dader, een 27-jarige vrouw genaamd D.S., elkaar op die noodlottige avond in de nachtclub tegenkwamen. Het conflict tussen de voormalige huisgenoten liep snel uit de hand.

Tijdens de confrontatie in de nachtclub maakten N.Z. en D.S. oogcontact, wat leidde tot een escalatie van het conflict.

Op een onbewaakt moment voelde N.Z. hevige pijn in haar gelaat en linker bovenborstkas. Ze ontdekte al snel dat ze diepe snijwonden had opgelopen in haar gezicht en borstkas. Verbijsterend genoeg realiseerde N.Z. zich dat D.S. een gebroken wijnglas in haar hand had.

Het slachtoffer werd onmiddellijk met een ambulance naar de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo (AZP) gebracht. Daar werden meer dan 25 hechtingen aangebracht in haar gezicht en borstkas om de ernstige verwondingen te behandelen.

D.S., de verdachte, werd ter plaatse door de politie aangehouden en overgebracht naar het politiebureau. Na overleg met het Openbaar Ministerie is besloten haar in verzekering te stellen voor zware mishandeling.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

vliegtuig noodlanding
Suriname

Onderzoek ingesteld na noodlanding savannegebied Wit Santi

straat weg infrastructuur
Suriname

Zwartbonstraat in Wanica Centrum tijdelijk dicht voor zwaar verkeer

stethoscope
Gezondheid

Streekziekenhuis Atjoni redt leven van zwaargewonde politiebrigadier

Ufo
Lifestyle

Speculaties over buitenaardse wezens na uitspraak Barack Obama leven nauwelijks in Suriname

gregory rusland
Suriname

NPS kiest voor mix van bestuurlijke en zakelijke expertise bij benoemingen in nationale organen

IDB invest en bankensector
Suriname

IDB Invest en Surinaamse Bankiersvereniging lanceren Sustainable Finance Protocol

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws