• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Politie Groningen arresteert verdachten na gewapende beroving

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
12 oktober 2023 14:16 - Geüpdatet op 23 oktober 2023 14:20
in Nieuws, Suriname
gevangenis

GFC NIEUWSREDACTIE – De politie van het bureau Groningen in Suriname heeft succesvol twee 19-jarige verdachten, met de initialen R.L. en A.S., gearresteerd kort na een gewelddadige beroving.

Op maandag 9 oktober 2023, omstreeks 19.00 uur ’s avonds, hebben R.L. en A.S. een gewapende beroving gepleegd bij een servicestation in Hamburg, gelegen in het district Saramacca.

De twee verdachten, die gemaskerd waren en gewapend met een vuistvuurwapen en een scherp voorwerp, hebben onder bedreiging de pompbediende beroofd van een aanzienlijk geldbedrag in Surinaamse dollars, wat overeenkwam met de dagopbrengst van het station.

Na hun gewelddadige daad verlieten ze de plaats van het misdrijf en vluchtten in de richting van Maho, op een bromfiets.

Dankzij grondig politieonderzoek slaagde het team van het Groningen-politiebureau erin de verdachten op te sporen en te identificeren. De bromfiets die bij de beroving werd gebruikt, werd eveneens opgespoord en in beslag genomen.

In afwachting van verdere onderzoeksontwikkelingen zijn R.L. en A.S. na overleg met het Openbaar Ministerie door de politie in voorlopige hechtenis genomen.

De politie heeft hiermee snel en doeltreffend gereageerd om de veiligheid en het recht in de gemeenschap te waarborgen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

[Aggregator] Downloaded image for imported item #424308
Suriname

Man aangehouden met vuurwapen tijdens surveillance

schiphol airport
Lifestyle

Vlieg je naar Suriname? Door een storing op Schiphol halen je koffers Zanderij mogelijk niet

brood
Suriname

Stichting 1 voor 12 buiten aanbesteding: verschillende lezingen

nationaal leger en politie
Suriname

Gezamenlijke veiligheidsoperatie gestart in Marowijnegebied

armoede geld portemonnee inflatie
Suriname

Centrale Bank van Suriname: Inflatie stijgt verder, jaarinflatie richting 12% eind 2025

President Jennifer Simons spreekt de samenleving toe tijdens de Volkskerstzang op het Onafhankelijkheidsplein in Paramaribo.
Suriname

President Simons roept tijdens Volkskerstzang op tot innerlijke vrede en eenheid in Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws