• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Surinamers worden uitgedaagd om miljonair te worden in plaats van ambtenaar

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
2 oktober 2023 12:00 - Geüpdatet op 3 oktober 2023 09:18
in Lifestyle, Nieuws, Suriname
Miljonair

GFC NIEUWSREDACTIE- Een vooraanstaande Chinese winkelondernemer uit het noorden van Paramaribo benadrukt de urgentie van een mentaliteitsverandering in Suriname.

Volgens hem dienen meer mensen te streven naar financiële onafhankelijkheid en welvaart, een pad dat kan leiden tot miljonairschap.

In een gesprek met GFC Nieuws uit hij zijn zorgen over de overmatige afhankelijkheid van velen op de beperkte inkomsten van overheidsbanen, die zelden tot nooit perspectieven op rijkdom bieden.

Volgens de ondernemer is de huidige tendens, waarbij een overgroot deel van de bevolking zich beperkt tot administratieve banen, nadelig voor de nationale productieontwikkeling.

Er is een acute behoefte aan diversificatie van vaardigheden en ambities om economische groei en innovatie te stimuleren.

Deze mentaliteitsverandering zou niet alleen individuele welvaart vergroten, maar ook nationale economische groei stimuleren.

Een samenleving met meer ondernemers en innovators zou een impuls geven aan werkgelegenheid, innovatie en productiviteit.

Het zou eveneens leiden tot een breder scala aan producten en diensten, waardoor zowel de binnenlandse als internationale handel wordt gestimuleerd.

De winkelondernemer moedigt een aspiratie aan waarin Surinamers ambitieuzer zijn en buiten de conventionele kaders denken.

Door de ondernemersgeest te omarmen, kan Suriname een hub van creativiteit en welvaart worden, waar individuen en het nationaal economisch landschap als geheel floreren.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

apparatuur lucht verkeer luchthaven
Suriname

SATCA corrigeert uitspraken minister over luchtverkeersleiding

fludora
Suriname

Slimgas waarschuwt voor milieurisico’s bij gebruik van Fludora Fusion

tentoonstelling
Suriname

Kunsttentoonstelling Waldy Simson slaat brug tussen Suriname en Brazilië

HIV
Suriname

Suriname intensiveert strijd tegen HIV met jongerenprogramma

bond grassalco bij vp rusland
Suriname

Vakbond Grassalco klopt aan bij vicepresident Rusland

nurmohamed riad
Suriname

Comeback Riad Nurmohamed bij OW pas zinvol na leertraject bij Tsang, stelt waarnemer

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws