• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Surinaamse president Santokhi feliciteert Brazilië met 201 jaar Onafhankelijkheid en benadrukt sterke bilaterale banden

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
7 september 2023 13:00 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 03:19
in Nieuws
lula en chan santohi

GFC NIEUWSREDACTIE – Vandaag, op 7 september 2023, viert de Federatieve Republiek Brazilië haar 201e Onafhankelijkheidsdag, een mijlpaal die niet onopgemerkt voorbijgaat aan de Republiek Suriname.

President Chan Santokhi heeft namens het volk en de regering van Suriname zijn oprechte felicitaties overgebracht aan het volk en de regering van Brazilië, onder leiding van president Luiz Inácio Lula da Silva.

Suriname en Brazilië delen niet alleen geografische nabijheid, maar ook diepe historische en strategische banden. Sinds de onafhankelijkheid van Suriname in 1975 hebben de twee landen samengewerkt als buren, bondgenoten en handelspartners. Deze samenwerking heeft zich uitgestrekt over diverse sectoren en blijft zich verder verdiepen, wat de welvaart van beide naties bevordert.

Santokhi benadrukte de waarde van de hechte bilaterale betrekkingen tussen Suriname en Brazilië. Hij merkte op dat deze samenwerking niet alleen economisch van aard is, maar ook de sociale en culturele integratie van de Braziliaanse gemeenschap in Suriname omvat, wat bijdraagt aan de kleurrijke diversiteit van de Surinaamse samenleving.

In zijn felicitaties prees Santokhi de idealen van vrijheid, welvaart en welzijn die beide landen delen. Hij benadrukte ook het belang van het blijven versterken van de bilaterale betrekkingen tussen Suriname en Brazilië, zodat beide naties kunnen blijven profiteren van deze vruchtbare samenwerking.

Als goede buren en partners in diverse samenwerkingsverbanden verheugt Suriname zich over de viering van de Onafhankelijkheidsdag van Brazilië.

Santokhi en het Surinaamse volk heffen het glas op de voortdurende vriendschap en samenwerking tussen beide landen, terwijl ze streven naar een nog welvarender toekomst voor hun volkeren.

Foto: President Cha Santokhi in gezelschap van de Braziliaanse president Luiz Inácio Lula da Silva.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

[Aggregator] Downloaded image for imported item #437555
Suriname

Buschauffeur aangehouden na gevaarlijk incident op route Paramaribo–Lelydorp

[Aggregator] Downloaded image for imported item #437557
Suriname

Centrale Bank van Suriname krijgt nieuwe Raad van Commissarissen

[Aggregator] Downloaded image for imported item #437559
Suriname

DNA keurt nieuwe regels goed voor elektrische voertuigen in Suriname

dna opnieuw compleet na toelating van johnny kasdjo 28
Suriname

DNA weer compleet na toelating Johnny Kasdjo

regen wateroverlast overstroming
Suriname

Storingen en ITCZ beïnvloeden weerssituatie in Suriname

Pompgemaal afvoer wateroverlast overstroming regen
Suriname

OWR&O werkt aan verbetering waterafvoer om overlast bij regenval te beperken

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws