• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Eenzame Surinaamse moeder(32) in Nederland: ‘Ik word niet eens aangekeken door mannen’

P. Peterson door P. Peterson
22 augustus 2023 03:00
in Lifestyle
vrouw dame depressief ongelukkig huilen liggen slapen eenzaam verdriet

GFC LIFESTYLEREDACTIE– In Suriname werd ze altijd gezien als een knappe vrouw. Ze was daar vaak het middelpunt van de aandacht, voortdurend aangesproken en overspoeld met complimenten. Maar sinds ze naar Nederland is verhuisd, voelt ze zich volkomen onzichtbaar.

“Ik krijg hier in Europa bijna geen verzoekjes van mannen en maak nauwelijks indruk op hen,” zegt de 32-jarige moeder van twee kinderen.

“Terug in Suriname was ik gewend aan de constante aandacht. Hier lijkt het wel alsof er in Nederland een overvloed is aan beeldschone en verzorgde vrouwen. Misschien is er hier meer concurrentie, waardoor sommigen van ons minder opvallen”, geeft ze eerlijk toe.

De vrouw deelde onlangs haar gevoelens van onzichtbaarheid en eenzaamheid in een Facebook-groep voor singles in Nederland.

Ze kon er rekenen op steun terwijl anderen vergelijkbare ervaringen deelden, wat suggereert dat deze gevoelens niet uniek zijn voor haar situatie.

Samen met haar twee kinderen woont ze in een grote Nederlandse stad. Hoewel ze een druk leven heeft met de zorg voor haar kinderen, voelt ze zich op romantisch gebied eenzaam. “Het is niet zozeer dat ik aandacht nodig heb, maar de erkenning, het gevoel dat je gezien wordt, is belangrijk voor ieder mens.”

De 32-jarige zei tot slot dat ze vastberaden is haar unieke charme te tonen, ondanks zij zich een vreemde voelt in de massa.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Ufo
Lifestyle

Speculaties over buitenaardse wezens na uitspraak Barack Obama leven nauwelijks in Suriname

arts dokter ziekenhuis specialist
Gezondheid

Mannen in Paramaribo pleiten voor modernere operatiemethoden bij prostaatproblemen

schiphol airport KLM
Lifestyle

Nederland steeds minder interessant voor Surinaamse gelukszoekers

Dirk Currie
Lifestyle

Oproep aan minister Currie om ontslag te overwegen bij ongepast gedrag van leerkrachten

file tourtonnelaan
Lifestyle

Drukte op de weg dwingt bewoners Paramaribo om slim moment te kiezen voor boodschappen

valentijn diner restaurant koppel uiteten
Lifestyle

Liefde tonen in het openbaar nog steeds onder een vergrootglas in Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws