• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Analisten verwachten afname van Nederlandse toeristen in Suriname vanwege inflatie

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
4 augustus 2023 16:00
in Lifestyle
suriname paramaribo surinamerivier waterkant

GFC LIFESTYLEREDACTIE- Diverse analisten voorspellen een daling van het aantal toeristen dat kiest voor een reis naar Suriname.

In het bijzonder wordt verwacht dat Europese reizigers in de toekomst vaker ervoor zullen opteren om hun vakantie binnen hun eigen land of continent door te brengen.

De hogere inflatie zou een reden kunnen zijn dat reizigers goedkopere opties kiezen.

Het is bekend dat de vliegkosten naar Suriname aanzienlijk hoger liggen dan die binnen de Europese regio. Bovendien zijn de verblijfskosten in hotels, campings of appartementen in sommige Europese landen merkbaar goedkoper.

Een echtpaar uit Den Haag heeft aan GFC aangegeven dat zij dit jaar, en mogelijk ook in de toekomst, kiezen voor een vakantie dicht bij huis.

“Het zou absurd zijn om bijna 4000 euro uit te geven aan slechts twee vliegtickets, en dan moeten we ook nog de kosten voor een hotel in Paramaribo van meer dan 120 euro per dag op ons nemen. We laten ons niet langer bedriegen, die tijd is voorbij”, zegt het stel met zekerheid.

Ze voegen er tevens aan toe dat ze op hun eigen continent bovendien een veel betere service ontvangen, en dat voor minder kosten.

ShareTweetSend

Meer berichten

verkeer nederland snelweg
Lifestyle

Mag je met een Surinaams rijbewijs in Nederland rijden?

vader kind gezin
Lifestyle

Sterilisatie bij mannen kan vrouwen in Suriname veel verlichten en kosten besparen

woonboot suriname
Lifestyle

Wonen op water lijkt in Suriname niet haalbaar

jongen man verlegen
Lifestyle

Angstige moeder uit Paramaribo vreest dat haar zoon(19) zich doodwerkt

Ziekenhuis MRI artsen
Gezondheid

Kans op angstwekkende opname in het Academisch Ziekenhuis Paramaribo verkleinen met slim stappenplan

Ziekenhuisbed Hospitaal
Lifestyle

Leven na de dood krijgt wetenschappelijke steun uit recente studie in de VS

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws