• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Koppel uit elkaar vanwege opvoedingsgeschillen: vader verwent kind te veel

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
1 augustus 2023 20:00
in Lifestyle
kind ouders opvoeding

Foto ter illustratie.

GFC LIFESTYLEREDACTIE- Meningsverschillen over de opvoeding van een 9-jarige jongen hebben een koppel dat samenwoonde uit Paramaribo doen besluiten om uit elkaar te gaan.

Het stel, woonachtig in de Surinaamse hoofdstad, had de laatste jaren regelmatig conflicten. De moeder ergerde zich immens aan de opvoedingsstijl van haar partner.

Bronnen dicht bij de familie vertelden aan GFC Lifestyle dat de vader zijn zoon extreem verwende. De jongen mocht alles doen wat zijn moeder expliciet verbood, wat ertoe leidde dat het kind uiteindelijk alle regels negeerde. Dit veroorzaakte grote irritatie bij de moeder.

Kinderen die overmatig verwend worden, lopen mogelijk risico op ontwikkelingsproblemen, zegt een psycholoog verbonden aan het Internationaal VrouwenCollectief (KIVC) aan GFC.

Ze kunnen moeite hebben met het ontwikkelen van cruciale vaardigheden zoals zelfstandigheid, verantwoordelijkheid en empathie.

Bovendien kunnen ze sociale uitdagingen ervaren, zoals moeilijkheden met het vormen van betekenisvolle vriendschappen en aanpassing aan autoriteiten buiten het gezin.

Ze waarschuwt dat deze kinderen vatbaarder zijn voor het ontwikkelen van gedrags- en mentale gezondheidsproblemen, zoals depressie en angst.

Het advies aan ouders is om een evenwichtige opvoedingsaanpak te hanteren en kinderen te leren omgaan met uitdagingen en teleurstellingen.

Mis dit niet:

‘Huis in Suriname verkopen? Nederlandse Belastingdienst kan meekijken’

‘Geld verdienen voor Suriname op toeristenvisum leidt tot uitzetting uit Nederland’

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

belastingdienst
Lifestyle

‘Huis in Suriname verkopen? Nederlandse Belastingdienst kan meekijken’

Een toeristenvisum geeft niet automatisch toestemming om tijdens een verblijf in Nederland betaald werk te verrichten.
Lifestyle

‘Geld verdienen voor Suriname op toeristenvisum leidt tot uitzetting uit Nederland’

Een reis naar Suriname wordt vanaf 1 januari 2027 duurder door de nieuwe Nederlandse vliegbelasting. Foto: KLM Boeing op Schiphol Airport
Lifestyle

Vliegbelasting 2027 raakt Surinamevluchten extra hard

klm boeing vliegtuig 777
Lifestyle

‘Vlucht van Europa naar Suriname kan weleens maar 5 uur duren’

De nieuwste technologische ontwikkelingen laten zien dat de financiële afstand tussen Suriname en Nederland steeds kleiner wordt.
Lifestyle

Geld uit Nederland naar Suriname sturen wordt steeds eenvoudiger

suriname zanderij paramaribo JAP airport luchthaven
Lifestyle

‘Nederlandse zorgverzekering vervalt in Suriname na langdurig verblijf’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws