• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Schatrijke Surinaamse zakenman: ‘Ik ben succesvol omdat ik geen alcohol drink’

P. Peterson door P. Peterson
8 juli 2023 14:01
in Lifestyle
man telefoon bellen

GFC LIFESTYLEREDACTIE- Een Surinaams-Nederlandse zakenman met een miljonairsstatus zegt dat het volledig stoppen met het nuttigen van alcoholhoudende producten mede ervoor heeft gezorgd dat hij financieel succesvol is geworden.

Het stoppen met drinken van alcohol is volgens hem de snelste en gemakkelijkste manier voor een persoon om direct zijn of haar gezondheid, slaap, relaties, financiën en spirituele leven te verbeteren.

Zijn relaas deelde hij tijdens een informele bijeenkomst van zakenlui in de Randstad, waar een redacteur van GFC Lifestyle aanwezig was.

“Het is ongelooflijk dat alcoholgebruik wordt gezien als normaal en soms zelf iets positief. Ook is er weerstand van mensen in je omgeving die je proberen te overtuigen om toch te blijven drinken,” weet de vijftiger zeker.

Volgens de bekende naam in zakenkringen zorgt geheelonthouding voor een sneeuwbaleffect, waardoor mensen onherkenbaar kunnen veranderen van lusteloos en ongelukkig, naar het leiden van geweldige levens waarin geestelijke helderheid, verbeterde relaties en een gevoel van voldoening centraal staan.

Bekijk ook:

Felle kritiek op astrologiereclames bij STVS: Hering spreekt van misleiding

Waarom 32 graden in Nederland anders voelt dan 32 graden in Suriname

Dr. Andrew Huberman van de vermaarde Amerikaanse Stanford University zegt dat er geen veilige hoeveelheid alcohol bestaat.

“Inname van alcohol heeft een negatief effect op de (REM)-slaap en zorgt voor een verminderde werking van het brein. Ook wordt de kans op kanker, met name borstkanker bij vrouwen verhoogd,” zegt Huberman.

Hij vult aan dat twee a drie drankjes per week al zorgen voor de beschreven negatieve effecten.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Geor Hering vindt dat publieke media in Suriname zorgvuldig moeten omgaan met reclame-uitingen die volgens hem verwachtingen wekken zonder wetenschappelijke onderbouwing. Beeld: AI
Lifestyle

Felle kritiek op astrologiereclames bij STVS: Hering spreekt van misleiding

Waarom zeggen veel Surinamers dat de hitte in Nederland soms zwaarder aanvoelt dan thuis?
Lifestyle

Waarom 32 graden in Nederland anders voelt dan 32 graden in Suriname

Aantal klachten over bouwvakkers opvallend groot. Foto: illustratief
Lifestyle

Waarom bestaan er zo weinig recensiesystemen voor vaklieden in Suriname?

Terwijl airco in Suriname en Amerika een basisbehoefte is, geldt het in Europa als een milieubelastende luxe.
Lifestyle

Surinamers kijken verbaasd op van het beperkte gebruik van airco’s in Nederland

Geïmporteerde producten uit Nederland, de Verenigde Staten en andere landen zijn in Suriname vaak veel duurder. Beeld: Supermarkt ter illustratie.
Lifestyle

Wonen in Suriname vooralsnog goedkoper dan in Nederland

Vaders worden zondag verwend
Lifestyle

Paul Somohardjo nodigt heel Suriname uit voor Vaderdagviering

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws