• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Dame die in Suriname woonde geeft eerlijk toe dat ze in Nederland veel minder mannenaandacht krijgt

P. Peterson door P. Peterson
19 juni 2023 17:52 - Geüpdatet op 24 december 2023 03:55
in Lifestyle
vrouw haar nek keel oorbel

Een 25-jarige jongedame die in Suriname werd geboren en in Nederland studeert, heeft onthuld dat ze in haar geboorteland werd overspoeld met aandacht van heren.

Echter, zegt zij, krijgt ze in Europa stukken minder bekijks en verzoekjes van het tegenovergestelde geslacht.

Ze heeft aan een redactielid van GFC Lifestyle in een Haagse sportclub verteld dat ze het gevoel heeft dat ze weinig indruk maakt op mannen in Nederland.

“Het lijkt alsof ik hier helemaal niet zo bijzonder ben. Toen ik nog in Suriname woonde, werd er dagelijks met mij geflirt en kreeg ik berichtjes via sociale media,” jammerde zij.

De jonge vrouw geeft eerlijk toe dat in vergelijking met haar thuisland, volgens haar bevindingen meer goed uitziende mensen in Nederland wonen, waardoor ze minder snel opvalt in het Europese land.

Bekijk ook:

Felle kritiek op astrologiereclames bij STVS: Hering spreekt van misleiding

Waarom 32 graden in Nederland anders voelt dan 32 graden in Suriname

“Ondanks me ik soms verloren voel in de menigte, ben ik vastbesloten mijn eigen unieke charme te tonen,” aldus de studente.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Geor Hering vindt dat publieke media in Suriname zorgvuldig moeten omgaan met reclame-uitingen die volgens hem verwachtingen wekken zonder wetenschappelijke onderbouwing. Beeld: AI
Lifestyle

Felle kritiek op astrologiereclames bij STVS: Hering spreekt van misleiding

Waarom zeggen veel Surinamers dat de hitte in Nederland soms zwaarder aanvoelt dan thuis?
Lifestyle

Waarom 32 graden in Nederland anders voelt dan 32 graden in Suriname

Aantal klachten over bouwvakkers opvallend groot. Foto: illustratief
Lifestyle

Waarom bestaan er zo weinig recensiesystemen voor vaklieden in Suriname?

Terwijl airco in Suriname en Amerika een basisbehoefte is, geldt het in Europa als een milieubelastende luxe.
Lifestyle

Surinamers kijken verbaasd op van het beperkte gebruik van airco’s in Nederland

Geïmporteerde producten uit Nederland, de Verenigde Staten en andere landen zijn in Suriname vaak veel duurder. Beeld: Supermarkt ter illustratie.
Lifestyle

Wonen in Suriname vooralsnog goedkoper dan in Nederland

Vaders worden zondag verwend
Lifestyle

Paul Somohardjo nodigt heel Suriname uit voor Vaderdagviering

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws