• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Mannen in Suriname steeds eenzamer: ‘vrouwen hebben alleen oog voor rijke heren’

P. Peterson door P. Peterson
23 May 2023 09:00
in Lifestyle
man

GFC LIFESTYLEREDACTIE- De gemiddelde man in Suriname voelt zich op romantisch gebied vaak eenzaam. ‘Alle goede vrouwen zijn naar Nederland verhuisd of ingenomen door een rijke man.’

De steeds hogere eisen die vrouwen in het land zouden stellen aan potentiële partners zou de oorzaak zijn voor hun eenzaam bestaan.

“Ik voel me steeds minder gewaardeerd door dames. Ze lijken tegenwoordig alleen oog te hebben voor mannen die een bepaald niveau van welvaart of status hebben bereikt.”

Dat is de conclusie die een groep heren heeft gesteld, laten ze weten in gesprek met een redactielid van GFC Lifestyle in een sportclub in Paramaribo.

Ze noemen de groei van sociale media als een belangrijke bron voor hun eenzaamheid.

“Dames gebruiken platforms als Instagram om zichzelf te tonen aan welgestelde heren. Hierdoor wordt de gemiddelde man zo goed als onzichtbaar. Nu heeft de doorsnee vrouw veel meer opties dan tien jaar geleden.”

Volgens hun analyse zou een groot gedeelte van de ‘goede en knappe’ vrouwen in Suriname al zijn ingenomen door succesvolle mannen, of naar Nederland en Amerika zijn verhuisd.

Verder blijkt uit internationale cijfers dat er steeds meer dames dan heren afstuderen van hogescholen en universiteiten.

De befaamde influencer Chris Williamson vertelt in gesprek met Amerikaans en Brits opgeleide experts op het gebied van menselijke relaties, dat vrouwen van nature in hun DNA hebben ingebakken dat het mannen onder hun stand en financieel- educatie niveau onaantrekkelijk vindt.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSend

Meer berichten

vrouwen dames vriendinnen
Lifestyle

Hechte band van jeugdvriendinnen uit Paramaribo valt uiteen na uitlekken groot geheim

Het Centraal Suriname Natuurreservaat bezoeken met alle bezienswaardigheden
Lifestyle

UNESCO-werelderfgoed Centraal Suriname steeds populairder bij avontuurlijke reizigers

Amsterdam Nederland
Lifestyle

Huurprijzen in Amsterdam horen bij top tien duurste wereldwijd

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws