• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Jaloerse dame vertelt aan ‘beste vriendin’ dat ze haar vriend in de stad zag met andere vrouw

P. Peterson door P. Peterson
3 mei 2023 15:00
in Lifestyle
ruzie relatie liefde koppel

GFC LIFESTYLEREDACTIE- Waakzaam zijn over wie we toelaten in ons leven blijkt opnieuw belangrijk te zijn nu een schijnbaar extreem jaloerse vrouw uit Den Haag doelbewust tegen haar ‘hartsvriendin’ loog om diens relatie te verpesten.

De jongedame kwam erachter dat er geruchten werden verspreid over haar vriend die hand in hand lopend met een andere dame in de Haagse binnenstad zou zijn gezien.

Een tante van het ‘jaloezieslachtoffer’ vertelt aan een redactielid van GFC Lifestyle dat haar nichtje al jaren een sterke band had met haar vriendin en erg was geschrokken dat haar geliefde met een ander zou zijn gespot.

In eerste instantie geloofde ze het verhaal en confronteerde haar vriend met de beschuldigingen, die hij stellig ontkende.

“Na het controleren van zijn verhaal en besprekingen met meerdere vrienden, bleek de vriend ten tijde van het vermeende incident op zijn werk te zijn”, zegt de tante.

Bekijk ook:

Leven op Europees niveau in Suriname: de kosten lopen sneller op dan gedacht

Felle kritiek op astrologiereclames bij STVS: Hering spreekt van misleiding

Vrienden van de jongedame vermoeden dat de leugenares gevoelens had voor de vriend van de vrouw, en dit als een kans zag om haar eigen romantische belangen na te streven.

De benadeelde heeft nu besloten om de vriendschap met de jaloerse vriendin te verbreken en zich te richten op het herstellen van vertrouwen in haar relatie.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

vliegtuig reizen
Lifestyle

Leven op Europees niveau in Suriname: de kosten lopen sneller op dan gedacht

Geor Hering vindt dat publieke media in Suriname zorgvuldig moeten omgaan met reclame-uitingen die volgens hem verwachtingen wekken zonder wetenschappelijke onderbouwing. Beeld: AI
Lifestyle

Felle kritiek op astrologiereclames bij STVS: Hering spreekt van misleiding

Waarom zeggen veel Surinamers dat de hitte in Nederland soms zwaarder aanvoelt dan thuis?
Lifestyle

Waarom 32 graden in Nederland anders voelt dan 32 graden in Suriname

Aantal klachten over bouwvakkers opvallend groot. Foto: illustratief
Lifestyle

Waarom bestaan er zo weinig recensiesystemen voor vaklieden in Suriname?

Terwijl airco in Suriname en Amerika een basisbehoefte is, geldt het in Europa als een milieubelastende luxe.
Lifestyle

Surinamers kijken verbaasd op van het beperkte gebruik van airco’s in Nederland

Geïmporteerde producten uit Nederland, de Verenigde Staten en andere landen zijn in Suriname vaak veel duurder. Beeld: Supermarkt ter illustratie.
Lifestyle

Wonen in Suriname vooralsnog goedkoper dan in Nederland

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws