• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Scholen blijven vooralsnog gesloten

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
28 april 2023 06:00 - Geüpdatet op 23 oktober 2023 13:44
in Nieuws
CLOSED

GFC NIEUWSREDACTIE- President Chandrikapersad Santokhi heeft op 26 april 2023 de grieven van een vertegenwoordiging van leerkrachten aangehoord.

Naar aanleiding daarvan is er op donderdag 27 april op het Kabinet van de President een overlegmoment geweest tussen een cluster van ministers, het onderhandelingsorgaan van de overheid, een vertegenwoordiger van het ministerie van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur (minOWC) en een afvaardiging van de ontevreden leerkrachten.

Het besluit is uiteindelijk genomen om alle basis-, VOJ- en VOS-scholen op vrijdag 28 april 2023 gesloten te houden. Dat, voor een adequate en afdoende monitoring van de ontstane situatie als gevolg van wateroverlast.

De scholen worden op dinsdag 2 mei 2023 wederom normaal opengesteld. De scholen in het binnenland die volledig ondergelopen zijn, blijven tot nader order gesloten.

De leerkrachten verbonden aan die scholen krijgen wel de gelegenheid af te reizen om hun inboedel veilig te kunnen stellen.

Leerkrachten van de overige scholen in het binnenland worden normaal naar hun standplaats vervoerd ter opstart van het onderwijsproces op 2 mei aanstaande.

Het ministerie doet een beroep op alle ouders/verzorgers, leerkrachten en leerlingen om met het bovenstaande rekening te houden.

Mis dit niet:

Ontwerpwet toezicht virtuele activadienstverleners klaar voor openbare behandeling

VLINC Startup Café brengt Surinaams talent, bedrijfsleven en financiers samen

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Nieuwe toezichtwet moet markt voor virtuele activa transparanter maken
Suriname

Ontwerpwet toezicht virtuele activadienstverleners klaar voor openbare behandeling

Creative Tech Hub Caribbean lanceert VLINC Startup Café voor lokaal talent en ondernemers.
Suriname

VLINC Startup Café brengt Surinaams talent, bedrijfsleven en financiers samen

Rijstboeren. Illustratiefoto.
Suriname

Nickerie staat en valt met de rijstsector, regering moet nu handelen

Wie teruggaat van Nederland naar Suriname, mist vaak vooral de vele kleine gemakken. Foto: KLM Boeing op Schiphol
Lifestyle

‘Remigratie naar Suriname voelt als tien stappen terug. Je laat meer achter dan je denkt’

Leerlingen uit leerjaar 8 volgen een presentatie tijdens hun educatieve bezoek aan het ministerie van Binnenlandse Zaken.
Suriname

Basisscholieren nemen kijkje achter de schermen bij ministerie van Binnenlandse Zaken

Nieuwe fase aangebroken in traject naar verzelfstandiging BuFaZ.
Suriname

Minister Monorath bespreekt verzelfstandiging BuFaZ met UNICEF en partners

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws