• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Belastingdienst biedt ook dit jaar hulp bij invullen aangiftebiljet

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
11 april 2023 06:35 - Geüpdatet op 23 oktober 2023 13:45
in Nieuws
belasting papieren

GFC NIEUWSREDACTIE- De Belastingdienst Suriname is op 3 april 2023 van start gegaan met het Self-Assessment System-Hulp Bij Aangifte, meer bekend als SAS-HUBA.

De SAS-HUBA is een jaarlijks terugkerende én kosteloze dienstverlening van de Belastingdienst. Volgens coördinator Marlon Seymonson is het de bedoeling om zo personen te stimuleren hun fiscale verplichtingen na te komen.

Belastingplichtigen kunnen tot en met 28 april bij de Belastingkantoren in Paramaribo en overige districten terecht voor deze dienstverlening.

Coördinator Seymonson geeft aan dat er wel een beperking is op de doelgroep. Het gaat om personen die restitutie moeten ontvangen, kleine zelfstandigen en mensen die in loondienst zijn.

Ook remigranten/ personen met een buitenlandse uitkering zoals AOW (Algemene Ouderdomswet) krijgen de gelegenheid om een aangifteformulier in te vullen.

Verder is de dienstverlening bedoeld voor degenen die inkomsten hebben uit het verhuren van onroerend goed en personen die niet kunnen lezen en schrijven. Hierbij wordt men geassisteerd bij het invullen van inkomsten- en vermogensbelasting aangiftebiljetten.

De HUBA-coördinator doet een oproep aan de gemeenschap om gebruik te maken van de faciliteit en het aangiftebiljet te laten invullen.

“Als u niet komt, kunnen er aanslagen opgelegd worden en beslagleggingen volgen”, waarschuwt Seymonson. Hij benadrukt dat eenieder in de gelegenheid wordt gesteld om gebruik te maken van deze dienstverlening. “Hierdoor kan ervoor gezorgd worden dat er geen aanslagen worden gedaan door de belastingdienst en blijft u beschermd”.

Mis dit niet:

Monorath moet niet de zondebok worden, Pinas waarschuwt voor gemakzuchtige beschuldigingen

Kickboksspektakel bij zwembad Zorghotel zorgt voor woede en ergernis

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Minister Monorath
Suriname

Monorath moet niet de zondebok worden, Pinas waarschuwt voor gemakzuchtige beschuldigingen

Geestelijken hekelen Zorghotel Paramaribo om kickboksevenement bij zwembad. Foto illustratief. Pixabay
Suriname

Kickboksspektakel bij zwembad Zorghotel zorgt voor woede en ergernis

Illustratiefoto
Suriname

Taxichauffeur en drie anderen aangehouden na verdwijning dienstwapen militair

Lifestyle

Surinamevluchten zijn volgens velen een melkkoe voor KLM, maar onderzoek laat iets anders zien

Justitieminister stelt extra middelen beschikbaar voor veiligheidsdiensten
Suriname

Minister Monorath geeft opdracht tot verscherpte aanpak criminaliteit na dodelijke schietpartij

Paul Somohardjo
Suriname

Paul Somohardjo krijgt hoge Indonesische onderscheiding voor behoud Javaanse cultuur en taal in Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws