• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Zuiplappen in Suriname mogen vrij en blij deelnemen aan het verkeer want er is geen controle

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
23 december 2022 20:00
in Nieuws
alcohol drinken dronken autorijden autosleutel

GFC NIEUWSREDACTIE- Het is al decennialang een doorn in het oog van talrijke kritische burgers in Suriname.

Personen in dit land die stomdronken of met een te hoog alcoholpromillage plaats nemen achter het stuur zonder een risico te lopen dat ze worden gepakt door de politie.

Nog minder groot is de kans dat de rijbewijzen van deze verkeerscriminelen uiteindelijk worden ingetrokken omdat er geen verkeersalcoholcontroles worden gehouden.

BEKIJK OOK: Gezichtsbehandeling Constantin goedkoopste en beste, blijkt uit onderzoek Consumentenbond

De roadblocks van de Surinaamse politie zijn erop gericht om voornamelijk autobestuurders te controleren op het bezit van hun verzekeringsbewijs, keuringsbewijs en rijbewijs.

Dat laat het Kritisch Internationaal VrouwenCollectief (KIVC) aan GFC Nieuws weten.

Het KIVC↗ ziet graag dat de overheid alles in het werk stelt om op de meest korte termijn de politie in staat te stellen regelmatig te controleren op het gebruik van sterke drank in het verkeer.

Dit zou onder meer moeten gebeuren met speciale blaastesten waarbij direct kan worden vastgesteld of iemand te veel heeft gedronken.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Waterkant Paramaribo
Lifestyle

Asociaal gedrag van e-bikers zorgt voor irritatie en onveiligheid aan de Waterkant

Simons met Sanatam Dharm
Suriname

Sanatan Dharm vraagt president om steun bij urgente projecten en sociale zorg

vuur vlam aansteker brand
Lifestyle

Man steekt woning in brand na ruzie met vrouw en drinkt verdelgingsmiddel

Simons met kinderen
Nederland

Avond Vierdaagse geen reden voor Hollanders om Suriname te bezoeken

stroom energie
Suriname

EBS werkt aan structurele oplossing stroomstoringen Groningen

brandweer auto
Suriname

Woningbrand in Cricketstraat zorgt voor onrust

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws