• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Moeder die chips en andere dikmakende spullen koopt voor kind met overgewicht hard aangepakt in supermarkt

P. Peterson door P. Peterson
5 maart 2022 12:00
in Lifestyle
jongen kind dik

GFC LIFESTYLEREDACTIE- Een moeder die vorige week samen met haar kind boodschappen aan het doen was in de Albert Heijn XL in de Bogaard, Rijswijk, Nederland, kreeg onverwacht de wind van voren.

Het stoorde een andere klant van de supermarkt in zeer hoge mate dat de ouder op verzoek van het jongetje verschillende dikmakende lekkernijen in haar winkelkarretjes deponeerde.

Een getuige vertelt aan GFC Nieuws dat de vrouw werd aangesproken door een heer die haar op zeer felle toon erop wees dat het jochie, wiens leeftijd wordt geschat op 8 jaar, al dik is en niet geholpen is met het geven van ongezonde voeding.

“Hij ging best wel tekeer tegen de moeder die zich geen houding wist te geven. Hij beschuldigde haar van kindermishandeling”.

“Haar winkelkar zat inderdaad vol met chips, koekjes en snoep en de jongen is inderdaad zichtbaar te zwaar”, aldus de getuige.

Bekijk ook:

Veel Surinamers bezoeken Nederland in de zomer, maar missen een belangrijk deel van de werkelijkheid

Betweters in Suriname die onzin verkondigen over rijden door water onderuitgehaald door Japanse experts

In veel westerse landen is er sprake van een enorme toename van obesitas onder jongeren.

Volgens cijfers van het Nederlandse ministerie van Volksgezondheid was er in 2020 bij kinderen van 4 tot en met 17 jaar oud, bij 14,7% sprake van overgewicht.

Gezondheidsbewuste mensen spreken steeds vaker de ouders aan. Sommigen gaan een stap verder en kwalificeren het geven van ongezonde voeding als een vorm van kindermishandeling.

foto kind ter illustratie

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Nederland heeft verspreid over het hele jaar maximaal 17 tot 18 weken zon per jaar.. Iets om rekening mee te houden.
Lifestyle

Veel Surinamers bezoeken Nederland in de zomer, maar missen een belangrijk deel van de werkelijkheid

Wateroverlast in Paramaribo
Lifestyle

Betweters in Suriname die onzin verkondigen over rijden door water onderuitgehaald door Japanse experts

Voor een paar tientjes gekocht, 20 jaar later reist deze koffer nog steeds naar Suriname. Foto: illustratief
Lifestyle

Surinaams-Nederlands gezin reist al 20 jaar met goedkope koffer naar Paramaribo

De studie verscheen onlangs in het internationale vakblad Frontiers in Neuroscience en heeft sindsdien wereldwijd de aandacht getrokken van onderzoekers, artsen en familieleden van dementiepatiënten.
Gezondheid

Vrouw met Alzheimer toont opmerkelijke verbetering na gebruik paddo’s, Surinamers willen meer weten

Wat is er aan de hand met de Bitcoin koers?
Lifestyle

Ook Surinamers kunnen op termijn profiteren van ‘lage’ Bitcoin-prijs

Roken zorgt jaarlijks volgens de WHO voor meer dan 7 miljoen overlijdensgevallen
Gezondheid

Opa werd 80 ondanks sigaretten? KIVC legt uit waarom die redenering niet klopt

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws