GFC NIEUWSREDACTIE- Minister Riad Nurmohammed van Openbare Werken (OW) in Suriname garandeert de uitbetaling van ondernemers die ontwateringswerkzaamheden hebben gedaan.
De ondernemers zijn boos omdat de uitbetaling nog niet heeft plaatsgevonden.
Nurmohammed zegt dat er nog één missive in orde gemaakt moet worden, voordat de uitbetaling kan geschieden. Hij zegt dat dit langer heeft geduurd, maar dat het zeker in orde komt.
De ontwateringswerkzaamheden tijdens de regentijd, hadden een karakter van een calamiteit. Daardoor waren de middelen niet vooraf op de begroting opgenomen, waardoor de afhandeling een ander administratief traject aflegt.

Jennifer Atmo is hoofdredacteur bij GFC Nieuws en een echte Surinamekenner. Ze schrijft graag over lifestyle en entertainment en is daarnaast voorzitster van KIVC, een organisatie die zich inzet voor maatschappelijke thema’s.
Voor contact: jennifer@gfcnieuws.com of direct via WhatsApp.