• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

MAS participeert aan Dubai 2021 programma

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
4 December 2021 02:00
in Nieuws
santokhi en dochter en mas directeur in dubai

GFC NIEUWSREDACTIE- De Maritieme Autoriteit Suriname (MAS) is in het laatste kwartaal van 2021 gestart met Roadshows.

De Roadshows van de MAS passen geheel binnen het programma van de Surinaamse overheid om de economische ontwikkelingen in Suriname te stimuleren.

De MAS is bij haar roadshows gefocust op het correct informeren van de relevante stakeholders omtrent de ontwikkelingen en verbeteringen van de toegankelijkheid van de Surinamerivier.

Gedurende het afwerken van het Dubai 2021 programma heeft de president van Suriname Chandrikapersad Santokhi aangegeven dat Suriname open staat voor Business.

De MAS heeft bij meerdere activiteiten in Dubai aangegeven dat de MAS faciliterend optreedt daar een optimale watertransport van eminent belang is voor de economische ontwikkelingen van Suriname. Vermeldenswaard is dat 90% van de transporten via het water geschieden.

De beschikbare draft voor schepen die de Surinamerivier aandoen zal bij de eerste fase van de baggerwerkzaamheden verhoogd worden met 50 centimeters in december 2021. In 2022 zal de diepgang verder verruimd worden met 1 meter.

Tegen eind 2022 zal de maximale draft bij springtij ongeveer 8.3 meters zijn.

ShareTweetSend

Meer berichten

Ei eieren
Gezondheid

Consumenten in Paramaribo vragen toezicht op verkoop van eieren die sneller bederven

Ziek kindje
Gezondheid

Studie wijst uit dat oma’s adviezen bij ziekte meestal verkeerd en soms gevaarlijk zijn

Stroom elektriciteit lamp gloeilamp
Suriname

Gezin in Tourtonne 5 schrikt van brandlucht airco na stroomstoring EBS

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws