• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

13-jarige jongen voor zware mishandeling jongere broer opgesloten

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
3 augustus 2021 15:16
in Nieuws
gevangenis

GFC NIEUWSREDACTIE- De politie van Geyersvlijt in de Surinaamse hoofdstad Paramaribo heeft een 13-jarige jongen voor mishandeling van zijn jongere broer.

De politie kreeg op 29 juli van het Command Center een melding dat er vermoedelijk aan de Asaridraaistraat een mishandeling had plaatsgevonden.

De wetsdienaren begaven zich voor onderzoek naar het adres en troffen een buurtbewoner aan, die verklaarde dat zij haar buurjongen hoorde gillen.

De vrouw ging op het gegil af – en omdat de ouders niet thuis waren – stapte zij de woning binnen.

Ze zag vervolgens haar buurjongen B. van ongeveer tien jaar oud met een gezwollen rechter oog en bebloede neus. De jongen gaf haar te kennen dat zijn 13-jarige broer J.J. hem had geslagen.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Politieagent en zijn echtgenote adopteren jongen die in brand werd gestoken door vader

De twee broers waren eerder op die dag naar de winkel en had B. een SRD 50 gevonden. Er werd toen afgesproken dat B. na het geld te hebben gewisseld zijn broer J.J. SRD 20 zou geven.

B. hield zich niet aan zijn afspraak en gaf zijn broer slechts SRD 10. Dit viel niet in goede aarde bij J.J., waardoor er een woordenwisseling ontstond tussen de twee jongens die uitmondde in een handgemeen.

Per eigen gelegenheid assisteerde de buurvrouw het slachtoffer B. naar de afdeling Spoedeisende Hulp (SEH) van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo.

Mis dit niet:

Traditioneel Gezag Langa Uku geeft groen licht voor drinkwaterstation

‘Geen ticket te duur voor Surinaamse Nederlanders die Owru Yari in eigen land willen vieren’

Na medische behandeling is B. doorverwezen naar de KNO-arts; de oogarts en de neuschirurgie.

De verdachte J.J. die thuis werd aangehouden is in verzekering gesteld. Vanwege zijn jeugdige leeftijd is hij ondergebracht in het Jeugddoorgangscentrum te Opa Doeli.

De afdeling Jeugdzaken is belast met het verder onderzoek van deze zaak.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Kapiteins bevestigen steun voor drinkwaterstation in Langa Uku,
Suriname

Traditioneel Gezag Langa Uku geeft groen licht voor drinkwaterstation

klm vliegtuig
Lifestyle

‘Geen ticket te duur voor Surinaamse Nederlanders die Owru Yari in eigen land willen vieren’

Rakesh Gajadhar Sukul
Suriname

Malaria neemt toe onder reizigers naar Suriname: gemiddeld tien besmettingen per maand

UWV onderzoekt ongeveer 52.000 WIA-uitkeringen op mogelijke berekeningsfouten. Ook mensen die inmiddels in Suriname wonen, kunnen onder de herstelregeling vallen.
Lifestyle

‘Surinamers met een WIA-uitkering willen weten of ook hun berekening wordt gecontroleerd’

Nieuwe BAVP'ers geïnformeerd over taken en bevoegdheden.
Suriname

55 militairen beëdigd tot buitengewoon agent van politie

SPWE is gestart met de opleiding Small Business Coach. Zes deelnemers worden opgeleid om kleine ondernemers in Suriname te begeleiden bij het opzetten en ontwikkelen van hun bedrijf.
Suriname

SPWE leidt zes nieuwe coaches op om kleine ondernemers in Suriname te helpen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws