• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Politie en militairen verwijderen bivakkerende Cubanen van Zanderij

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
9 juni 2021 07:00
in Nieuws
politiesirene blauw licht

GFC NIEUWSREDACTIE- Leden van de politie en militairen hebben een groep bivakkerende Cubanen verwijderd die sinds afgelopen week uit protest bivakkeren op de luchthaven te Zanderij na annulering van hun vlucht door de Surinaamse Luchtvaartmaatschappij (SLM).

Eerder liet de SLM weten dat de vlucht naar Cuba is geannuleerd, omdat de documenten van de Cubanen niet in orde waren.

De groep bleef echter op de luchthaven bivakkeren uit protest.

Afhandeling van administratieve zaken met de Nicaraguaanse luchtvaartautoriteiten zou hebben gemaakt dat de SLM die de vlucht zou uitvoeren nog geen groen licht van Managua had gekregen om de trip te maken.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Quarantaine-overtreder springt uit politieauto en komt om het leven

Minister Albert Jubithana van Transport, Communicatie en Toerisme zei begin deze week in de media dat er een diepgaand onderzoek wordt ingesteld naar de situatie.

Bekijk ook:

Surinaamse samenleving verdeeld over wijze van benoemen diplomaten

Concessiegebied Moeroekreek moet uiterlijk 19 juni volledig zijn verlaten

De personen die de chartervlucht hebben georganiseerd zullen worden aangepakt.

De minister heeft de justitiële autoriteiten gevraagd een onderzoek in te stellen. Onder andere zal de afdeling Fraude van de politie worden ingezet bij dit onderzoek.

De gestrande passagiers beweren per persoon rond de 1000 US dollar te hebben betaald voor een ticket.

Dinsdagavond hebben de Surinaamse autoriteiten opgetreden en de groep overgebracht naar het terrein van de Politieacademie, nadat ze weigerden om vrijwillig in de bus te stappen.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Nieuwe diplomaten krijgen opdracht Suriname krachtig te vertegenwoordigen
Suriname

Surinaamse samenleving verdeeld over wijze van benoemen diplomaten

Bewoners en gebruikers van Moeroekreek-gebied krijgen bevel tot ontruiming
Suriname

Concessiegebied Moeroekreek moet uiterlijk 19 juni volledig zijn verlaten

JusPol voerde onderhoudswerkzaamheden uit in Jeugd Doorgangscentrum Opa Doeli. Foto: CDS
Suriname

JusPol voert noodzakelijke onderhoudswerkzaamheden uit in Opa Doeli

Ministerie NH ontvangt drie stroomgeneratoren voor elektriciteit in dorpen Kwakoegron, Pusugrunu en Pijeti. Foto: CDS
Suriname

Ministerie NH ontvangt drie stroomgeneratoren voor dorpen Kwakoegron, Pusugrunu en Pijeti

Herfinanciering voorkomt dreigende default.
Suriname

Suriname voorkomt betalingscrisis door succesvolle herfinanciering en versterkt internationale financiële positie

‘Nog niet juichen, waakzaamheid blijft noodzakelijk’
Suriname

IMF beoordeelt Surinaamse economie positief, maar minister Wijnerman waarschuwt voor blijvende risico’s

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws