• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

70 jongeren volgen instapcursus Nationale Partij Suriname

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
9 september 2024 05:37
in Suriname
nps jongeren

Ruim 70 jongeren hebben afgelopen weekend de instapcursus van de Nationale Partij Suriname (NPS) gevolgd.

Het gaat om een groep afkomstig vanuit verschillende gebieden binnen Paramaribo en andere districten, die hebben aangegeven de partij te willen ondersteunen in het politieke werk.

Bij de start heette Virginia Asin Oostburg, Voorzitter van het Scholingsinstituut mede namens NPS-voorzitter Gregory Rusland alle participanten welkom en bedankte ze namens de partij voor het vertrouwen dat ze tonen te hebben in de partij om gezamenlijk het land naar glorietijden te helpen brengen.

In haar openingswoord ging ze in op het belang van de instapcursus en gaf aan dat dit een eerste stap is in het proces van integratie van nieuwe leden in de partij. Een proces waarbij nieuwe leden worden opgenomen in een groter geheel, en netwerken van de partij worden uitgebreid met de netwerken van de nieuwe leden.

Om deze personen bekend te maken met de partij en de verschillende functies binnen het politieke bestel, heeft het Scholingsinstituut van de organisatie een programma in elkaar gezet.

De inhoud van het cursusprogramma bestond uit informatie over de geschiedenis van de partij, visie, missie en kernwaarden van de organisatie, media en informatie, het belang van ondernemerschap, verantwoordelijkheden en valkuilen in publieke functies.

De presentaties werden gedaan door oud assembleeleden, gewezen ministers en directeuren en vertegenwoordigers van partijorganen. De rode draad van de cursus was om de nieuwe leden voor te bereiden op het politieke werk en hen ervan bewust te maken dat zij ten alle tijde de partij op waardige en deskundige wijze dienen uit te dragen.

Aan het eind van de cursus kregen alle participanten uit handen van Rusland een verklaring van deelname uitgereikt en heette hun van harte welkom in de Nationale Partij Suriname.

Hierna sprak hij ze toe en benadrukte dat De Nationale Partij Suriname een politieke organisatie is, gestoeld op de principes van “diversiteit en inclusie” van alle burgers binnen onze samenleving.

Eenieder die een positieve bijdrage wenst te leveren aan de ontwikkeling van Suriname is welkom in de partij. Hij zei verder dat het belangrijk is dat mensen die zich aansluiten bij de NPS, mee moeten kunnen doen in de partij, en dat het daarom belangrijk is dat zij goede kennis hebben van de partij.

Het doorlopen van deze instapcursus was de eerste stap. Hij riep ze op hun schouders onder het werk van de partij te zetten op de Nieuwe Weg – A Nyun Pasi!

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Minibeurs in de Mr. B. Ahmadali Multifunctionele Zaal te Groningen
Suriname

LVV organiseert succesvolle minibeurs ter gelegenheid van Wereld Bodemdag

openbare begraafplaats albina
Suriname

Oude begraafplaats Moengo (1930) mogelijk omgevormd tot historisch museum en monument

[Aggregator] Downloaded image for imported item #422473
Suriname

Zunder uit scherpe kritiek op organisatie bijeenkomst met koning Willem-Alexander

[Aggregator] Downloaded image for imported item #422440
Suriname

Bouva: Resultaten staatsbezoek zichtbaar in 2026

bazo kaart szf basiszorgverzekering
Gezondheid

Grote groep burgers nog steeds onverzekerd

SZF 3
Gezondheid

SZF-directie ontkracht bericht over bemensing SZF-kantoor Coronie

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws