• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

68- jarige Nederlandse man maakt voor de 10e keer in jaar aanrijding

P. Peterson door P. Peterson
21 juni 2022 13:00 - Geüpdatet op 13 september 2023 10:44
in Lifestyle, Opmerkelijk
crash man rijswijk

GFC NIEUWSREDACTIE- Een 68- jarige man in Nederland heeft voor de 10e keer in 2022 een aanrijding met zijn auto (wit) veroorzaakt.

De bejaarde brokkenpiloot reed dinsdagochtend de zwarte auto van een 29- jarige man aan die reed aan de Lindelaan in het Zuid- Hollandse Rijswijk, nadat hij verzuimde voorrang te verlenen.

Er zijn geen gewonden gevallen maar het voertuig van de benadeelde moest worden weggesleept naar een garage voor het herstellen van de schade.

Het voertuig van de 29-jarige man werd geborgen door de sleepdienst

GFC Nieuws verneemt dat de oude heer bij alle vorige aanrijdingen als veroorzaker is aangemerkt en was dit naar zijn zeggen zijn ’tiende aanrijding’ van het jaar.

Het is onduidelijk hoeveel aanrijdingen de chauffeur in zijn leven heeft gemaakt.

De bejaarde man verzuimde voorrang te verlenen en raakte de zwarte Renault

Veel personen in Nederland zijn groot voorstander dat de huidige gezondheidskeuring van het CBR elke twee jaar gebeurt in plaats van om de vijf jaar.

Ook de leeftijd waarop die keuring verplicht moet worden gesteld zou gewijzigd moeten worden van 75- plus naar 10 jaar jonger.

Met name het reactievermogen zou bovendien beter gecontroleerd moeten worden door keuringsartsen.

ShareTweetSend

Meer berichten

valse nagels
Lifestyle

Valse nagels populairder dan ooit, maar is het wel hygiënisch?

schiphol airport
Lifestyle

Lang wachten op koffers na vlucht uit Suriname lijkt voorbij door langere paspoortcontrole op Schiphol

meisje vrouw dame telefoon smartphone selfie camera
Lifestyle

KIVC raadt ouders af om zonder toestemming in telefoon van hun tienerkinderen te kijken

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws