• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

64-jarige Surinaams-Nederlandse man deelt levenslessen na 22 ziekenhuisopnames

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
29 oktober 2023 09:00
in Lifestyle, Nederland, Suriname
oud opa grootvader man

Een 64-jarige Surinaams-Nederlandse man uit Amsterdam, die zowel in zijn geboorteland Suriname als in Nederland in totaal meer dan 22 keer in het ziekenhuis heeft gelegen, heeft een krachtige boodschap voor gezonde mensen.

In een gesprek met GFC Nieuws benadrukt hij het belang van dagelijkse dankbaarheid. “Elke gezonde persoon zou elke dag op zijn knieën moeten om God te danken,” zegt hij.

De man beschrijft de wereld als een plaats die steeds meer in de ban raakt van geld en macht. Deze obsessies, zo stelt hij, veranderen echter snel wanneer men geconfronteerd wordt met ernstige gezondheidsproblemen.

Uit eigen ervaring adviseert hij eenieder om liever tijd en geld te investeren in het behouden van goede gezondheid en fitheid. “Dat is het belangrijkste goed dat we hebben,” voegt hij eraan toe.

Hij spreekt zijn zorgen uit over de huidige jeugd, die volgens hem te veel bezig is met alcohol, tabak en andere stimulerende middelen, en bovendien geld als het belangrijkste in het leven ziet.

Hij benadrukt dat deze opvattingen geen acht slaan op veel belangrijkere zaken in het leven.

De ervaringsdeskundige zegt veel meer bewustzijn te willen creëren hoe belangrijk het is om gezondheid op de eerste plaats te zetten.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

[Aggregator] Downloaded image for imported item #431994
Suriname

Nita Belfor-Amoida beëdigd als nieuwe directeur MI-GLIS

60 jaar azp
Suriname

Regering investeert minimaal 60 miljoen SRD in modernisering AZP

Belasting boekhouder tax
Suriname

Regering wil Douane, Belastingdienst en banken digitaal koppelen

[Aggregator] Downloaded image for imported item #431996
Suriname

Vrouwen in de watten gelegd tijdens “Uma Sabi Yu Warti” in Jeugdcentrum

suriname goud mijn
Suriname

39 goudexporteurs geregistreerd, maar sector blijft ondoorzichtig

gran morgu
Suriname

Guyana versnelt energierol, maar waar staat Suriname in dezelfde race?

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws