• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

39-jarige brandweerman zegt ‘high’ te worden wanneer hij pasgeboren zoon pijn doet

P. Peterson door P. Peterson
15 september 2023 09:38
in Nieuws, Opmerkelijk
zuigeling baby

GFC NIEUWSREDACTIE- Een 39-jarige brandweerman is deze week gearresteerd nadat hij had toegegeven zijn pasgeboren zoon herhaaldelijk lichamelijk te hebben mishandeld.

De Amerikaan uit de staat Wisconsin vertelde de politie dat hij iets voelde dat leek op een “runner’s high” wanneer hij de baby pijn deed.

Een ‘runners high’ beschrijft het euforische gevoel dat sommige hardlopers ervaren na een intensieve loop- of rensessie.

De vader, Michael O.

Op 7 september werd het Oshkosh Politiebureau gealarmeerd over een 2 maanden oude baby met ernstige verwondingen in een ziekenhuis.

De baby, voorheen opgenomen in de neonatale intensive care wegens vroeggeboorte, vertoonde blauwe plekken en hersenbloedingen.

Hij is voor verdere behandeling naar Children’s Wisconsin Hospital in de stad Milwaukee overgebracht.

Michael O., de vader, heeft toegegeven dat hij zijn zoon mishandelde sinds de baby thuis kwam vanuit de intensive care. Hij beweert dat het huilen van het kind een trigger voor hem was.

De vader is verboden contact te hebben met zijn gezin.

De verdachte, voorheen brandweerman bij het Oshkosh Brandweerdepartement, is daar niet langer werkzaam.

Foto baby ter illustratie.

ShareTweetSend

Meer berichten

[Aggregator] Downloaded image for imported item #416735
Suriname

Zenuwachtige automobilist valt door de mand: jachtgeweer aangetroffen in auto

wegreparatie gat straat herstel asfalt
Suriname

Automobilisten klagen dat Powisistraat nog steeds onbegaanbaar is ondanks recente werkzaamheden

keuken koken eten
Lifestyle

Koken in Suriname wordt uitdaging door stijgende prijzen en drukke gezinnen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws