• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

33-jarige man aangehouden voor mishandeling broer, echtgenote en hun dochter

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
6 februari 2023 12:00 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 07:34
in Nieuws
man gevangenis cel

GFC NIEUWSREDACTIE- De 33-jarige Manoj J. is op 2 februari door de politie van Jarikaba in Suriname voor mishandeling van zijn broer Ramesh aangehouden.

Bij aankomst van de politie die het adres aandeed voor onderzoek is gebleken dat er onenigheid is ontstaan tussen de twee broers die op een bepaald moment dezelfde hossel deden.

Manoj was eerst de producent en leverancier van eet- en drinkwaren bij diverse winkels. Op een gegeven moment deed zijn broer Ramesh dezelfde hossel, wat niet in goede aarde viel bij Manoj.

Hij werd boos daar hij zijn broer als zijn concurrent zag en deed het woonadres van Ramesh aan. Daarbij heeft Manoj zijn broer, schoonzus en hun dochter op hun woonadres mishandeld.

De vrouw van Ramesh heeft een enkelfractuur opgelopen en heeft evenals haar dochter enkele klappen moeten incasseren toen zij Ramesh te hulp schoten.

Manoj werd ter voorgeleiding overgebracht naar het politiebureau en in verzekering gesteld.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

NV havenbeheer
Suriname

Suriname blijft volgens Nederlandse analist gevangen in groeiende importverslaving

beschuit met muisjes
Lifestyle

Discussie over muisjes bij geboorte baby’s in Suriname en Nederland

ADEK anton de kom universiteit
Nieuws

Onderwijs en toetsing hervat na spoed-ALV wetenschappelijk personeel Adek

kpa
Suriname

Calamiteitenteam KPA versterkt met 47 nieuwe gecertificeerde leden

Keya Stedenburg
Lifestyle

Surinaamse mannen gaan viraal na wanhopige berichten aan jongedame

President Jennifer Simons in gesprek met seniore burgers tijdens de kerstviering in de tuin van het presidentieel paleis in Paramaribo.
Suriname

President Simons viert Kerst met ruim 500 senioren in tuin van presidentieel paleis

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws