• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

3000 nieuwe ambtenaren voor de ABOP? Onderzoek naar beschuldigingen dringend nodig

GFC Nieuws Ingezonden door GFC Nieuws Ingezonden
17 juli 2024 22:00
in Suriname
abop Detailfoto

OPINIE- De recente beschuldigingen aan het adres van de ABOP van vicepresident Ronnie Brunswijk waarin wordt beweerd dat de partij voor de verkiezingen van 25 mei volgens jaar ruim 3000 personen in overheidsdienst wil nemen, roepen ernstige vragen op.

Hoewel diverse partijgenoten deze aantijgingen hebben ontkend, is een diepgaand onderzoek noodzakelijk om de waarheid boven tafel te krijgen.

In het verleden hebben vrijwel alle politieke partijen last- minute benoemingen gedaan, ondanks de dringende noodzaak om het ambtenarenapparaat te saneren.

Indien deze verwijten waar blijken te zijn, zou dit een zeer ernstige vorm van machtsmisbruik zijn. De integriteit van onze democratische processen staat op het spel.

President Chan Santokhi moet nu laten zien dat hij in staat is een eerlijk en grondig onderzoek te gelasten. Transparantie en verantwoording zijn hoognodig om het vertrouwen van het volk in de politiek te herstellen.

Door de feiten op tafel te krijgen en de verantwoordelijken aan te spreken, kunnen we werken aan een sterker en rechtvaardiger bestuur.

Het is nu van groot belang dat dergelijke praktijken worden uitgebannen, zodat de Surinaamse overheid kan functioneren in het belang van alle burgers, en niet in het belang van een selecte groep.

Laten we streven naar een zuivere en eerlijke politieke cultuur in ons land.

J. Kerto

ShareTweetSendSend

Meer berichten

[Aggregator] Downloaded image for imported item #433620
Suriname

IDB benadrukt samenwerking en duurzame ontwikkelingsprioriteiten voor Suriname

huwelijk trouwen bruiloft echtpaar
Suriname

CBB en OM treden strenger op tegen schijnhuwelijken

woningbouwprogrammaprogramma para en wanica
Suriname

Overheid grijpt in om stagnatie AHP-projecten te doorbreken

evaluatie verkiezingen
Suriname

Overheid zet in op efficiënter en transparanter verkiezingssysteem

President Simons bespreekt met Braziliaanse president Lula voorbereiding staatsbezoek en verbetering verbindingen
Suriname

President Simons bespreekt met Braziliaanse president Lula voorbereiding staatsbezoek dit jaar

studenten adek
Suriname

Surinaamse rechtenstudenten winnen prestigieuze CCJ Law Moot

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws