• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

’20-jarige man verdacht van doodschieten rapper Bigidagoe wilde mogelijk vluchten naar Suriname’

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
28 februari 2024 12:19
in Nederland, Suriname
bigidagoe

Een 20-jarige man die wordt verdacht van het doodschieten van de Amsterdamse rapper Bigidagoe(26) afgelopen zondag, is vandaag op een vliegveld in Parijs aangehouden omdat hij volgens de politie aldaar wilde vluchten naar Frans-Guyana.

Suriname analist en criticus R. Pinas beweert dat de verdachte mogelijk plannen had om naar Suriname te vluchten via Frans-Guyana, hoewel dit niet met zekerheid kan worden gezegd.

Deze speculatie is gebaseerd op de aanname dat sommige criminelen vaak via Frans-Guyana naar Suriname vluchten, gezien dit vanuit Frankrijk volgens veel personen als een Europese vlucht wordt beschouwd, waardoor zij minder snel zouden opvallen.

Frans-Guyana is een volwaardig lid van de EU omdat het deel uitmaakt van Frankrijk, een zogeheten overzees departement.

“Vliegen naar Frans-Guyana vanuit Frankrijk wordt door veel criminelen als een binnenlandse vlucht gezien. Hierdoor denken zij vaak dat ze niet zullen worden gesnapt”, aldus Pinas.

De verdachte werd echter bij de grensbewaking aangehouden en zit vast. Volgens de NOS wordt hij overgeleverd aan het Amsterdamse parket.

De achtergrond van rapper Bigidagoe(echte naam Danzel Silos), is getekend door geweld. Hij was eerder het doelwit van een aanslag in augustus 2020, toen hij in de Rivierenbuurt in Amsterdam werd neergeschoten.

De suggestie van waarnemer Pinas dat de verdachte mogelijk naar Suriname wilde vluchten, werpt licht op de complexe routes die criminelen soms nemen om aan justitie te ontsnappen.

Foto: Bigidagoe sociale media

ShareTweetSend

Meer berichten

hiv aids
Lifestyle

Bezorgde burgers over hiv-besmettingen: “Stop met veroordelen, begin met begrijpen”

Zwaailicht politie
Suriname

Politie in paraatheid na ontsnapping arrestante in moordzaak Brokopondo

srefidensi marathon
Suriname

5000 deelnemers klaar voor nationale Srefidensi-loop

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws