• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Louis Vismale viert ‘owru yari’ met dak- en thuislozen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
24 juni 2021 19:20
in Nieuws
luis vismale en dak en thuislozen

GFC NIEUWSREDACTIE- Louis Vismale, voorzitter van Stichting 1 voor 12 heeft, vandaag aan de vooravond van zijn jaardag zijn ‘owru yari’ gevierd met dak- en thuislozen in de binnenstad ter hoogte van Waterkant.

Hij trakteerde de dak- en thuislozen op een hartige maaltijd onder het plezier van livemuziek.

“Vismale is er eentje die heeft begrepen wat Jezus heeft gezegd: Ik had honger en Gij heeft mee niet te eten gegeven en toen de discipelen vroegen wanneer zij Jezus geen eten hebben gegeven, antwoordde Jezus: Zo gauw je een hongerige eten geeft, heb je mij eten gegeven”, zei een dak- en thuisloze.

Vismale geeft aan dat hij bewust ervoor heeft gekozen om zijn owru yari met zijn vrienden aan de Waterkant te vieren. Hij zegt dat met godswil als zijn resocialisatieproject slaagt, dat hij zal kijken wie hij van de straat kan halen.

“Ik ben trots. Mijn dag gaat goed, want mijn vrienden eten een portie rijst met pom. Ik ben God dankbaar dat ik dit heb kunnen doen. Ik ga er onverkort mee door”, aldus een dankbare en blije Vismale.

Morgen op zijn jaardag zal de 1 voor 12-voorzitter het kinderhuis Maria Hoeve trakteren met een maaltijd. Ook zal hij vier tablets overhandigen aan het tehuis. Op zo een manier wenst hij een bijdrage te leveren aan het onderwijzen van de kinderen.

Vismale wordt 54 jaar.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

stroom licht schakelaar stopcontact
Suriname

Hogere tarieven maar geen stabiele stroomvoorziening in Paramaribo

handboeien arrest aanhouding verdachte 2 gevangeni 3
Suriname

Aanhouding Richano Santokhi zet politieke verhoudingen opnieuw op scherp

airco monteur
Suriname

Aircomonteurs in Suriname boeken hoge inkomsten voor korte klus

vrouw dame
Lifestyle

25-jarige dame in Paramaribo kan geen vrienden maken: ‘het klikt gewoon niet’

afdeling rijbewijzen suriname paramaribo
Nederland

Surinaams Nederlandse vrouw uit felle kritiek op handmatige werkwijze bij afdeling rijbewijzen

Isfahany Nagessersing2
Suriname

Na 21 jaar neemt Isfahany Nagessersing ‘Iesje’ afscheid van Rudisa

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws